Svi rezultati · Varadero

Varadero #180

srijeda, 8.7.2026. · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 64,3 · najbolji krug: 3. krug · HECTOR CUPER 35
2.FOREVER JUNG82
1.LEPI BRENO84
2.HECTOR CUPER82
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.LEPI BRENO24273384
2.FOREVER JUNG25253282
2.HECTOR CUPER22253582
4.LJ.Ž.N.K.192628,573,5
4.MILF ŠNITE192430,573,5
6.PASMAČAK20302373
7.ŠTEF BALOGUN1625,52970,5
8.JUHA U JAJETU19262469
9.SLUČAJNI PARTNERI2021,52667,5
10.KLINIČKA SELA19222364
11.ANA I KARA NJENA17252163
12.BRADE I BRKOVI1918,52562,5
13.UČITELJICE171320,550,5
14.NORMA BELL1514,516,546
15.GOONS N ROSES714,51536,5
16.ELA I PRIJATELJI712,512,532
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira