Svi rezultati · Varadero

Varadero #159

srijeda, 28.1.2026. · 20 ekipa

Rezultati
Prosjek 51,8 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 39
2.LEPI BRENO79,5
1.FOREVER JUNG84
3.GAJ GUZIJE CEZAR73
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG23223984
2.LEPI BRENO2023,53679,5
3.GAJ GUZIJE CEZAR17223473
4.MILF ŠNITE1822,52767,5
5.DENVERSKI OMLET1723,52666,5
6.L.Ž.N.K.1720,52764,5
7.SLUČAJNI PARTNERI17182863
8.BRADE I BRKOVI14,5192962,5
9.PASMAČAK16182761
10.BODULI14172354
11.JOPIN ONE BLADE1412,519,546
12.ANTIBIT121022,544,5
13.GRUPNA TERAPIJA1410,51943,5
14.PALE ALE SAM NA SVIJETU118,522,542
15.LIBIJSKA NARODNA GARDA121312,537,5
15.USAMLJENI REJNDŽER121312,537,5
17.MON STERCOX99,51634,5
17.ULTRA GYM91213,534,5
19.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA89,512,530
20.LUKA OMRČEN30811
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira