Svi rezultati · Varadero

Varadero #158

srijeda, 21.1.2026. · 18 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,8 · najbolji krug: 3. krug · GAJ GUZIJE CEZAR 37
2.FOREVER JUNG81
1.LEPI BRENO84
3.OPASKA AUTORA74,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.LEPI BRENO22263684
2.FOREVER JUNG21253581
3.OPASKA AUTORA2018,53674,5
4.SLUČAJNI PARTNERI2019,531,571
5.DENVERSKI OMLET1524,53069,5
6.MILF ŠNITE2016,532,569
7.ALTERNATIVNE ČINJENICE1420,53468,5
8.GAJ GUZIJE CEZAR16153768
9.BRADE I BRKOVI18,518,52966
10.PASMAČAK221427,563,5
11.KRALJEVIĆ MARKO15212763
12.BODULI191623,558,5
13.JOPIN ONE BLADE1116,51946,5
14.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA17,59,51946
15.DUPLI PELIN10151944
16.DŽEJ-Z1612,51341,5
17.SAMO SAVA ZAGREBOM TEČE15169,540,5
18.GRUPNA TERAPIJA101216,538,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira