Svi rezultati · Varadero

Varadero #142

srijeda, 17.9.2025. · 19 ekipa

Rezultati
Prosjek 46,8 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 35,5
2.FOREVER JUNG77,5
1.PROSTACI I SPINOVI80
3.LEPI BRENO70
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PROSTACI I SPINOVI18273580
2.FOREVER JUNG172535,577,5
3.LEPI BRENO18242870
4.MILF ŠNITE1713,53060,5
5.OPASKA AUTORA1320,52659,5
6.DENVERSKI OMLET12152754
7.RUNOLIST 4EVER111725,553,5
7.SLUČAJNI PARTNERI161225,553,5
9.BRADE I BRKOVI131326,552,5
10.UZGOROPAĐENI MUZGAVCI8162246
11.ŠERIF U PORSCHEU111222,545,5
12.EGI I ŽOHARI1582043
13.TTS61319,538,5
14.LOŠA FORA JOŠKA LOKASA108,51735,5
15.BAJADEIRA5718,530,5
16.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA7912,528,5
17.LIBIJSKA NARODNA GARDA89,51027,5
18.ERROR404741122
19.MADE IN KC32,56,512
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira