Svi rezultati · Varadero

Varadero #143

srijeda, 24.9.2025. · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 50,8 · najbolji krug: 3. krug · MILF ŠNITE 36
2.MILF ŠNITE75
1.FOREVER JUNG77
3.SLUČAJNI PARTNERI74,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG20223577
2.MILF ŠNITE21183675
3.SLUČAJNI PARTNERI1922,53374,5
4.LEPI BRENO1721,532,571
5.GAJ GUZIJE CEZAR17203370
5.POVRATAK MARKA18203270
7.KVIZANTROPI14212863
8.PASMAČAK1517,52355,5
9.NO HIT WONDERS1512,520,548
10.BRADE I BRKOVI17141647
11.ĐONTRA VOLTA11161845
12.ALTERNATIVNE ČINJENICE71516,538,5
13.MA NEĆEMO BIT ZADNJI108,51634,5
14.SLAVIMO ŽIVOT911,5727,5
15.LIBIJSKA NARODNA GARDA591327
16.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA29,58,520
17.HRVATSKA I SLOVENIJA577,519,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira