Svi rezultati · Varadero

Varadero #141

srijeda, 10.9.2025. · 31 ekipa

Rezultati
Prosjek 48,4 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 31
2.PROSTACI I SPINOVI71
1.FOREVER JUNG75,5
3.SLUČAJNI PARTNERI70
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG2420,53175,5
2.PROSTACI I SPINOVI25202671
3.SLUČAJNI PARTNERI24192770
4.LEPI BRENO23192668
5.ALTERNATIVNE ČINJENICE24212267
6.OPASKA AUTORA2412,52965,5
7.MILF ŠNITE23152664
8.DENVERSKI OMLET2318,52061,5
9.L.Ž.N.K.2013,52356,5
10.PASMAČAK23151856
11.MLINCI Z RIBNNJAKA16171851
12.GLUPUS IN FANULA15142049
13.KAKO IH STARA NAPRAVI1218,51848,5
14.KVIZANTROPI1313,52147,5
14.ZLATO SREBRNOG SJAJA1515,51747,5
16.BRADE I BRKOVI1414,51846,5
17.UZGOROPAĐENI MUZGAVCI15121946
18.SOKOL GA NIJE DOJIO16919,544,5
19.TRICA ŠPADE11141843
20.PORTOČ1610,51642,5
21.RUNOLIST 4EVER19101241
22.VLAŽNA DEVETKA11111739
22.KINJI13121439
24.KOMŠIJE1014,51438,5
25.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA9121637
25.POLUPROIZVODI16111037
25.VENERA ANZOTIKA209837
28.VIRTUOZI10121234
29.MAŽEŠ LOLITA126,51230,5
30.ČUPALO851326
31.1+156819
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira