Svi rezultati · Varadero

Varadero #140

srijeda, 3.9.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 54,2 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 33
2.FOREVER JUNG79,5
1.LEPI BRENO82
3.PROSTACI I SPINOVI78,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.LEPI BRENO21313082
2.FOREVER JUNG20,5263379,5
3.PROSTACI I SPINOVI202830,578,5
4.MILF ŠNITE20263177
5.POVRATNA AMBLAMAŽA17263275
6.SLUČAJNI PARTNERI17233373
7.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA18262872
8.BRADE I BRKOVI1723,52969,5
8.ALTERNATIVNE ČINJENICE1622,53169,5
10.GLUPUS16232564
11.(STAVI U ZAGRADU)15192559
12.ŠERIF U PORSCHEU15161849
12.RUNOLIST 4EVER12162149
14.DAJ 57192046
14.KINESKI ZID10152146
16.UZGOROPAĐENI MUZGAVCI13171545
17.NULA BODOVA9161944
18.OTPISANI10131942
18.ĐONTRA VOLTA7,514,52042
20.XIMENA GOTOVINA JR.9151741
21.EGI I ŽOHARI10111940
22.LIBIJSKA NARODNA GARDA7141132
23.DVA KLASA6169,531,5
24.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA3131026
25.SNJEGULJICE76,5922,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira