Svi rezultati · Varadero

Varadero #139

srijeda, 27.8.2025. · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 53,8 · najbolji krug: 3. krug · PROSTACI I SPINOVI 37
2.POVRATNA AMBLAMAŽA77
1.PROSTACI I SPINOVI86
3.FOREVER JUNG77
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PROSTACI I SPINOVI17323786
2.POVRATNA AMBLAMAŽA18312877
3.FOREVER JUNG18263377
4.MILF ŠNITE16243171
5.L.Ž.N.K.16242969
6.LEPI BRENO1924,52366,5
7.BRADE I BRKOVI13252664
8.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA14222662
9.PASMAČAK12242359
10.TRICA ŠPADE10222658
11.KOMIČNO IME1716,522,556
12.MATE KRIMAC9222051
13.RUNOLIST 4EVER10162248
14.EGI I ŽOHARI8182046
15.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA13201245
16.QUIZTOPHER NOLAN101418,542,5
17.UZGOROPAĐENI MUZGAVCI72112,540,5
18.ČETIRI STUPA517,51739,5
19.ZLATO SREBRNOG SJAJA1151935
20.HRAST BLUDNJAK7131434
21.DARKOV LUSTER8121333
22.KUMICE761124
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira