Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 7: Domaće

subota, 14.3.2026. · Varadero Bar · 20 ekipa

Rezultati
Prosjek 100,4 · najbolji krug: 3. krug · FLEETWOOD MACBOOK 61
🥈UČITELJICE140 bodova
🥇FLEETWOOD MACBOOK153,5 bodova
🥉LED ZA PPELIN136 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FLEETWOOD MACBOOK3953,561153,5
2.UČITELJICE3651,552,5140
3.LED ZA PPELIN3350,552,5136
4.MRAMOR, KAMEN I ŽELJEZO3840,555,5134
5.KOLEKTIVNO FALŠIRANJE3540,546121,5
5.NEC3034,557121,5
7.BASKET AVLIJA CVJETNO25,546,545,5117,5
8.LASTRA3635,543,5115
9.IVANOVA LIVADA, ŽELJANINA TRAVA2636,550,5113
10.DUO PEGLA29,53936,5105
10.TOMICA I PRIJATELJI29,531,544105
12.VUCI DVE2633,53291,5
13.SEENAN SAKIĆ15,52341,580
14.FALŠ EKIPA19,526,532,578,5
15.PAMETNJAKOVIĆ(KA)2025,530,576
16.KVIZNI STOŽER20,521,52971
17.TRI BIBE14,522,529,566,5
18.BIOLOŠKI OTAC928,52764,5
19.ZLE ŽENE I JAN(JE)17,520,52664
20.ACA KRASTAVAC9222253
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira