Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Filmski vol.11 Oscars edition

ponedjeljak, 2.3.2026. · Varadero Bar · 9 ekipa

Rezultati
Prosjek 66 · najbolji krug: 3. krug · UPRKNUĆE ROBERTA DUVALLA 37
🥈FOREVER JUNG81 bodova
🥇UPRKNUĆE ROBERTA DUVALLA94 bodova
🥉KRISTIJANOVE BALE78 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.UPRKNUĆE ROBERTA DUVALLA25323794
2.FOREVER JUNG20263581
3.KRISTIJANOVE BALE22292778
4.TRAKOŠĆANSKI KNEZOVI1626,527,570
5.BAREM NISMO ZADNJI1522,52966,5
6.KONJDŽIJA18242466
7.LAUGREANO1223,524,560
8.FENJERAŠI1319,524,557
9.AUSLANDERI115,5521,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira