Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

NZS: domaće i strano

subota, 13.9.2025. · Varadero Bar · 9 ekipa

Rezultati
Prosjek 46 · najbolji krug: 3. krug · FLEETWOOD MACBOOK 40
🥈ON ME VOLI NA SVOM NAĆI63 bodova
🥇FLEETWOOD MACBOOK74 bodova
🥉DUPLA ŠKORPIJA56 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FLEETWOOD MACBOOK14,519,54074
2.ON ME VOLI NA SVOM NAĆI10163763
3.DUPLA ŠKORPIJA8,51631,556
4.ALBATROSI9,5152145,5
5.GORAN MARE I BAJKE101021,541,5
6.MOŽDA ZNAMO NEŠTO71120,538,5
7.BAĆUS41122,537,5
8.REFRENI NA DOPUSTU5720,532,5
9.NOĆ I NEVJERA9214,525,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira