Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Filmski vol.6

ponedjeljak, 1.9.2025. · Varadero Bar · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,3 · najbolji krug: 3. krug · UPRKNUĆE 37
🥈SPACEBALLS74 bodova
🥇UPRKNUĆE79 bodova
🥉PASMAČAK68 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.UPRKNUĆE17253779
2.SPACEBALLS14233774
3.PASMAČAK14203468
4.ČIA SEME16152758
5.HOROSHIKURO151625,556,5
6.KONJDZIJA10222355
6.KAKO IH STARA NAPRAVI14172455
8.POTROŠNA ROBA12132247
9.NEVIN U LUDNICI12102446
10.PANJEVI91217,538,5
11.ČUNGA LUNGICE11713,531,5
12.PRAJVET PARTI JASMINA REPEŠE1141631
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira