Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

LOTR vs. Hobbit

ponedjeljak, 14.4.2025. · Varadero Bar · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,2 · najbolji krug: 3. krug · BUCKLEBURY FINN 44
🥈GANDALFOVA DRUŽINA85,5 bodova
🥇BUCKLEBURY FINN90 bodova
🥉SHADOW FACTS77,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BUCKLEBURY FINN18284490
2.GANDALFOVA DRUŽINA1825,54285,5
3.SHADOW FACTS1525,53777,5
4.MELLYN18203674
5.BOBINI SMRADOVI1522,535,573
6.SECOND BREAKFAST1425,531,571
7.HOBBITSES1718,530,566
8.IMLADRIS LLAMAS17153062
9.RINGE RINGE RAJA13173060
10.BURMINI JARANI12182959
11.PANDE151724,556,5
12.PALANTIRI1092847
13.HOBBIJANERI111322,546,5
14.PEKARA LEMBAS610,524,541
15.ARAGORN I 3 HOBBITA51016,531,5
16.HOROSHIKURO56,51122,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira