Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Filmski vol.3

ponedjeljak, 7.4.2025. · Varadero Bar · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 62,8 · najbolji krug: 3. krug · HOROSHIKURO 44
🥈ISKUPLJENJE NA ŠANKU85 bodova
🥇HOROSHIKURO87,5 bodova
🥉OBA TROJICA75 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.HOROSHIKURO1726,54487,5
2.ISKUPLJENJE NA ŠANKU18283985
3.OBA TROJICA17233575
4.BREDOVE PITE18223373
5.2001: ODISEJA U KEFIRU15223471
6.POD NALETIMA KOPITA ZLA15242968
7.BJORN BORG14223167
8.KAKO IH STARA NAPRAVI15202762
9.JAR JAR DRINKS12172958
10.ALPA ĆINO10142448
11.COPRNJICE4141937
12.BOBIJEVI ANĐELI58922
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira