Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Harry Potter kviz vol.4

ponedjeljak, 17.3.2025. · Varadero Bar · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 74,5 · najbolji krug: 3. krug · BATHILDA CUMSHOT 48
🥈PUMPKIN PASTIES98 bodova
🥇BATHILDA CUMSHOT99 bodova
🥉LOTR EKIPA94 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BATHILDA CUMSHOT18334899
2.PUMPKIN PASTIES17334898
3.LOTR EKIPA17334494
4.OUTATIME15244180
5.BOLDY VOLDY11244378
6.NESJETIŠESE NIČEGORUM12243672
6.SIRIUSLY SMART13194072
8.PANDE10273269
9.SPOROCITATNO PERO1121,52759,5
10.TWITCHY LITTLE FERRETS8213059
11.TOMICA ZAGONETKIĆ1520,52358,5
12.GRINGOTTS VAULT 719810192655
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira