Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Balašević kviz

ponedjeljak, 10.3.2025. · Varadero Bar · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 57,4 · najbolji krug: 3. krug · DOĐOŠI 47
🥈SVIRAJTE MI SRETAN ROČKAS DUNJO MOJA77 bodova
🥇DOĐOŠI89 bodova
🥉AL SE NEKAD DOBRO JE*LO69 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.DOĐOŠI17254789
2.SVIRAJTE MI SRETAN ROČKAS DUNJO MOJA13263877
3.AL SE NEKAD DOBRO JE*LO14213469
4.206 KORAKA1719,530,567
5.MUTNE VODE17202966
6.KVIZA SREDNJIH GODINA16163365
7.KĆI TATINA15,5182861,5
8.ZA TREĆU SMENU1120,53061,5
9.GLUPUS IN FABULA1318,527,559
10.UOBRAŽENKOVIĆI12192758
11.DUŽNI SMO KOD MLINARA10192857
12.JA LUZER?112024,555,5
13.OSREDNJI KLOŠARI1017,52653,5
14.SVEVIŠNJE VIŠNJE1182544
15.NEKI NOVI KVIZAŠI106,51834,5
16.OLJA JE NAJBOLJA881430
17.ATOM851528
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira