Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Friends

utorak, 29.11.2022. · Varadero Bar · 30 ekipa

Rezultati
Prosjek 66,6 · najbolji krug: 3. krug · ROĐAKE 37
🥈JOEY’S SISTERS80 bodova
🥇JOEYS APPLE81 bodova
🥉ROĐAKE79 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.JOEYS APPLE15313581
2.JOEY’S SISTERS15303580
3.ROĐAKE15273779
4.PIVO(T)15273678
4.WAY/NO WAY15263778
6.LEFT PHALANGE14293477
6.MOO POINT14283577
6.TUDUMI14293477
6.BAMBOOZLE14283577
10.7-7- 714263676
11.ICHIBAN14273374
12.UNAGI13263372
13.HLADNO PIVO(T)14253271
14.RED ROSS15282770
15.THE I-HATE-RACHEL-GREEN-CLUB14233168
16.BRZI I NETOČNI13262867
16.SEKE VREĆICE15242867
18.TRANSPONSTERS13232965
19.GLADYS I GLYNNIS13202659
19.VLAŽNE SIRENE12192859
19.SMELLY CAT13202659
22.CURE ZA 512162957
22.LES QUIZERABLES14172657
24.SMELLY CATS13182556
24.NEPRIJATELJI13162756
26.KEN ADAMS I REGINA PHALANGE13172454
27.JURGEN11132953
27.MAC&CEESE13192153
29.LOBSTERS11162451
30.ONE, TWO, THREE12112649
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira