Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Bitange i princeze

utorak, 15.11.2022. · Varadero Bar · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 71,2 · najbolji krug: 3. krug · MI SVE ZNAMO 40
🥈PAJO ZDJELAR INC.85 bodova
🥇MIĆ87 bodova
🥉ĆORAVI JASER83 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.MIĆ15333987
2.PAJO ZDJELAR INC.15333785
3.ĆORAVI JASER15303883
3.MAJONEZA PRIGOREC15293983
3.SENIJAD HADŽIKARAKURŠUMBELAJDERNEKLIJANOVIĆ15293983
6.MI SVE ZNAMO14284082
7.PULONA’S PUB ZAPREŠIĆ15273880
7.ZAR ET SINE BRUTE15303580
9.DIPLOMIRANI ZNALCI14273879
9.LJUDI U CRNOJ15273779
11.DENDI15273375
11.VIPLA GLASNIKO14293275
13.FUL GAS14263474
14.MUŠKARCI U TAJNICAMA14243472
14.ŠTUKADENTI14263272
16.KMS14233370
16.MEĆIMO12263270
18.GRIMIZNI HRBAT10213364
19.BI-TANGE11202758
19.UKOMIRANI14162858
21.MULJAMOTO12152855
22.KUTJEVAČKI MALIŠANI8172550
23.NEZGODNI801523
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira