Svi rezultati · Teachers

Teachers #94

četvrtak, 18.9.2025. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 49,8 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 36
2.KURVI ET ORGI80
1.ŠANKERI82
3.MILLION TOLLAR BABY73
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI25213682
2.KURVI ET ORGI24,524,53180
3.MILLION TOLLAR BABY23183273
4.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA20133164
4.TRUT MOZGOVA17192864
6.NAJTE KAJ ZAMERITI152028,563,5
7.TRADICIONALNO NEUGDODNI18,5182460,5
8.BRLEK & SONS14,5162555,5
9.ADRIĆI16132554
10.FLOYD18,58,524,551,5
11.VLAŽNA DEVETKA14,5112550,5
12.1.5 DCI15,5122249,5
13.TACTA 2131124,548,5
14.GOSSIP GIRLS12102446
14.MAMUTI16,5821,546
16.ANTIBIT13131844
17.BASKET AVLIJA CVJETNO13121843
18.GABAGOOL146,52040,5
19.NUTRIJE131114,538,5
19.TACTA 112917,538,5
21.CURICE Z MLINCIMA892138
22.MALO DOBRIH GRUDI962237
23.SEENAN SAKIĆ1052136
24.DUŠEK ZA PLAŽU9111232
25.BMS671730
26.ZVONI MI13,55,5928
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira