Svi rezultati · Teachers

Teachers #95

četvrtak, 25.9.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 58 · najbolji krug: 3. krug · KURVI ET ORGI 40,5
2.KURVI ET ORGI86
1.ŠANKERI90
3.MILLION TOLLAR BABY79,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI25263990
2.KURVI ET ORGI2223,540,586
3.MILLION TOLLAR BABY2223,53479,5
4.ADRIĆI2023,53376,5
5.MIŠEVI20,524,529,574,5
6.TRADICIONALNO NEUGDODNI1917,530,567
7.KONKVIZTADORI172029,566,5
8.NAJTE KAJ ZAMERITI20182866
8.TRUT MOZGOVA1917,529,566
10.ZVONI MI20202363
11.SHRIMPOVI1520,525,561
12.SESTRE NEMILOSRDNICE15,51923,558
13.MEDENI181819,555,5
14.GOSSIP GIRLS1120,52354,5
15.GABAGOOL1220,521,554
16.ŠERIF U PORSCHEU1717,51852,5
17.SAVEZ EKSTREMNO KRIVIH STAVOVA1713,520,551
18.PTICA DODO101820,548,5
19.MLINCI Z CURICAMA131419,546,5
20.DAR MAR12151946
21.VLAŽNA DEVETKA15151343
22.BEZ BRAJE ANTIŠE101517,542,5
23.SEENAN SAKIĆ9141437
24.ZADOJENI MRŽNJOM12915,536,5
25.IZGUBLJENI JOGURT U ŠUMI781429
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira