Svi rezultati · Teachers

Teachers #93

četvrtak, 11.9.2025. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 53,6 · najbolji krug: 3. krug · KURVI ET ORGI 31
2.TRUT MOZGOVA77
1.KURVI ET ORGI79
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA75
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KURVI ET ORGI19293179
2.TRUT MOZGOVA18293077
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA18292875
4.ŠANKERI22272574
5.TRADICIONALNO NEUGDODNI19262772
6.ADRIĆI21252571
7.ZVONI MI192127,567,5
8.BRLEK & SONS17222059
8.FLOYD19182259
10.M&M'S18181955
11.MIMIJEV BIBI19191654
11.VLAŽNA DEVETKA9222354
13.SESTRE NEMILOSRDNICE18161953
14.GABAGOOL18122050
14.SHRIMPOVI17161750
16.MOJNE SRAT SOKRAT14151847
17.1.5 DCI7161942
17.ANTIBIT15141342
19.SAVA, KRPA, SAVA! SAVA!14716,537,5
20.ŠEĆERAŠI1591135
21.MALO DOBRIH GRUDI1171331
22.CURICE Z MLINCIMA1271130
23.KVIZTIANO RONALDO81918
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira