Svi rezultati · Teachers

Teachers #76

četvrtak, 8.5.2025. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 54,1 · najbolji krug: 3. krug · NE VJEROVALI ILI DA 39,5
2.NE VJEROVALI ILI DA78
1.ŠANKERI84
3.TRUT MOZGOVA69,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI17293884
2.NE VJEROVALI ILI DA1523,539,578
3.TRUT MOZGOVA15,516,537,569,5
4.PLITAK POTOK112036,567,5
5.KURVI ET ORGI13133965
6.ADRIĆI12,516,53564
7.M&M'S12153562
8.GOSSIP GIRLS9,513,537,560,5
9.ZLOBADI1512,531,559
10.PRIJETEĆI MEDVJEDIĆI131629,558,5
11.TRACHERS719,53157,5
12.NAJTE KAJ ZAMERITI1215,529,557
13.TRADICIONALNO NEUGODNI146,534,555
14.BRLEK & SONS8133253
15.SESTRE NEMILOSRDNICE1012,527,550
16.ORLOVAC91327,549,5
17.KOTIGA METNE126,530,549
18.SORELLA ALEKSIĆ1117,51947,5
19.NAKY8132647
20.CURICE Z MLINCIMA1212,52044,5
21.REFERADA101418,542,5
22.ZA LJUBAV TREBA IMAT BUŠU107,52340,5
23.DAR MAR9723,539,5
23.SAMO ONA89,52239,5
25.ŠALTER6,56,52336
26.ISPOD KAPELE78,51429,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira