Svi rezultati · Teachers

Teachers #77

četvrtak, 15.5.2025. · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 57,5 · najbolji krug: 3. krug · NAJTE KAJ ZAMERITI 43
2.KURVI ET ORGI76
1.ŠANKERI77
3.TRUT MOZGOVA76
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI10274077
2.KURVI ET ORGI12,52637,576
3.TRUT MOZGOVA15223976
4.NAJTE KAJ ZAMERITI9234375
5.GOSSIP GIRLS15243473
6.ĆAĆA PO VRAĆA11233771
7.TRADICIONALNO NEUGODNI11233367
8.KOMIČNO IME14,51833,566
9.MUDRACI S ISTOKA10,5223062,5
10.BRLEK & SONS4252958
11.SESTRE NEMILOSRDNICE9,5202857,5
12.MOJNE SRAT SOKRAT10153055
13.ES HORA DE UN QUIZ9202554
14.SHRIMPOVI11132953
15.VLAŽNA DEVETKA8162852
16.REFERADA9192250
17.CVJETNO DRUŠTVO10142448
17.RIBE NA GRADELE8211948
19.CURICE Z MLINCIMA10162147
20.ODBOR ZA PRIGOVORE8161741
21.SABA KRPA SABA792339
22.LEPOJKE SVEZNALICE431219
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira