Svi rezultati · Teachers

Teachers #75

četvrtak, 24.4.2025. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 51,8 · najbolji krug: 3. krug · ADRIĆI 39,5
2.ADRIĆI75,5
1.KURVI ET ORGI85,5
3.TRUT MOZGOVA75
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KURVI ET ORGI163237,585,5
2.ADRIĆI162039,575,5
3.TRUT MOZGOVA13273575
4.TRADICIONALNO NEUGODNI182233,573,5
5.JOŠ NEZNANE JUNAKINJE102435,569,5
6.ŠANKERI FT. DNK122531,568,5
7.NAJTE KAJ ZAMERITI7292763
8.M&M'S162422,562,5
9.BUMBE112327,561,5
10.(STAVI U ZAGRADU)13222560
11.SESTRE NEMILOSRDNICE7232959
12.MISS GAĆELEZA72427,558,5
13.VENI VIDI NAS72223,552,5
14.CURICE Z MLINCIMA81922,549,5
15.KUMICE11132347
16.ZA LJUBAV TREBA IMAT BUŠU1018,517,546
17.MALO DOBRIH GRUDI92115,545,5
18.SHRIMPOVI91123,543,5
19.CVJETNO DRUŠTVO9122243
20.CARMELITA REDIRECT CLUB610,52137,5
21.KVIZKY881935
21.SVEJEDNO GA RECI MOLIM TE89,517,535
23.MINOTAURI81114,533,5
24.KUĆA ČASTI7911,527,5
25.GLADIJAJATORI64,51020,5
26.TREŠNJICE341219
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira