Svi rezultati · Teachers

Teachers #7

četvrtak, 19.10.2023. · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 64,2 · najbolji krug: 3. krug · KLET IZNAD KUKAVIČJEG GNIJEZDA 43
2.ŠPEK FILEKI74
1.KLET IZNAD KUKAVIČJEG GNIJEZDA84
3.RETROSEKSUALCI71,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KLET IZNAD KUKAVIČJEG GNIJEZDA13284384
2.ŠPEK FILEKI13283374
3.RETROSEKSUALCI16,5203571,5
4.TOPOVSKO MESO11243671
5.SMVT UOGOPEDIMA16,5193469,5
6.CHICKEN LITTLE13,5193567,5
7.ŠANKERI14183567
8.PUBQUEEF16193166
9.PRAVI NAGLASAK14,5163565,5
10.REDIKULI15173365
11.HAOS, LOM, TEKILA, ŠOTS14202862
12.SAMO VENTILATORI13,5153159,5
13.MOJNE SRAT SOKRAT12192758
14.MACA LUKAS10,5182654,5
15.KVIZNI MENADŽMENT101425,549,5
16.BBSS8102543
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira