Svi rezultati · Teachers

Teachers #8

četvrtak, 26.10.2023. · 15 ekipa

Rezultati
Prosjek 52,3 · najbolji krug: 3. krug · KVIZNI PUT 41
2.PTICA DODO65
1.KVIZNI PUT70
3.TRG ŽRTAVA GEMIŠTA61
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KVIZNI PUT14154170
2.PTICA DODO11233165
3.TRG ŽRTAVA GEMIŠTA10143761
4.PUBQUEEF13,5163160,5
5.PLITAK POTOK101432,556,5
6.TRILEMA8113756
7.ŠANKERI7840,555,5
8.TOPOVSKO MESO5123350
9.HINESHI HIHIRIHI6132847
9.SAMO VENTILATORI883147
9.SARMAGEDDON583447
12.MOJNE SRAT SOKRAT1072946
13.DAR MAR4132845
14.GUSKE U MAGLI782944
15.TAZI TAZI61117,534,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira