Svi rezultati · Teachers

Teachers #6

četvrtak, 12.10.2023. · 15 ekipa

Rezultati
Prosjek 49,4 · najbolji krug: 3. krug · MILF ŠNITE 37
2.MILF ŠNITE68
1.KVAČICE NAM ŽIVOT UPROPASTILE73
3.NAPLATNA KUČKICA67
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KVAČICE NAM ŽIVOT UPROPASTILE13,52336,573
2.MILF ŠNITE12193768
3.NAPLATNA KUČKICA14213267
4.SAMO VENTILATORI122028,560,5
5.PUBQUEEF10123355
6.RETROSEKSUALCI12,51328,554
7.KVIZNI MENADŽMENT10133053
8.NACI BUDDIES9112949
9.ŠANKERI8112746
10.DNK4,51323,541
10.VULETOVI NAMEŠTAJI11131741
12.TOPOVSKO MESO10,51217,540
13.DAR MAR710,51734,5
13.AJ DA NEMREMO37,52434,5
15.TOMICA I PRIJATELJI451524
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira