Svi rezultati · Teachers

Teachers #5

četvrtak, 5.10.2023. · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 39,9 · najbolji krug: 3. krug · SMVT UOGOPEDIMA 36
2.SMVT UOGOPEDIMA58
1.TRILEMA60,5
3.PLITAK POTOK53,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRILEMA101535,560,5
2.SMVT UOGOPEDIMA10123658
3.PLITAK POTOK101627,553,5
4.KVAČICE NAM ŽIVOT UPROPASTILE14142553
4.ŠANKERI136,533,553
6.KVIZNI PUT12533,550,5
6.NUTRIJA111029,550,5
8.PUBQUEEF9927,545,5
8.TOMICA I PRIJATELJI81225,545,5
10.REDIKULI992442
11.DNK7102239
12.MOJNE SRAT SOKRAT10324,537,5
13.KVIZNI MENADŽMENT952337
14.TO THE MOON10101636
15.MACA LUKAS7721,535,5
16.PRAVI NAGLASAK6322,531,5
17.DAR MAR6717,530,5
17.SUZE SVETOG LOVRE9516,530,5
19.KLUB 24451423
20.A TETKE8113,522,5
20.KILL ZONE4216,522,5
22.SQUIZ ME411621
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira