Svi rezultati · Teachers

Teachers #61

četvrtak, 9.1.2025. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 62,5 · najbolji krug: 3. krug · GO ŠKART 44
2.KVIZANTROPI76
1.ADRIĆI76
3.GO ŠKART75
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ADRIĆI14214176
2.KVIZANTROPI15194276
3.GO ŠKART12194475
4.NAJTE KAJ ZAMERITI13224075
5.TRILEMA12253774
6.ŠANKERI12204173
7.MOJNE SRAT SOKRAT8253972
7.SPECIFIČNA OPASNOST16243272
9.IVEK, SI DOMA?13193971
10.SUHI VALOVI15223471
11.ĆAĆA PO VRAĆA11223770
11.REPTILOIDNA OLIGARHIJA9223970
13.0411222,53266,5
13.BUKAVAC152229,566,5
15.SESTRE NEMILOSRDNICE10213061
16.FLORENCE I MAŠINA10193059
17.REFERADA10222557
18.SHRIMPOVI10232255
19.KIKIRIKI, KOŠPICE, ZANIMACIJA7182954
20.SUPERSPORT RAČUN SANDRA TONALIJA91331,553,5
21.CURICE Z MLINCIMA9152751
22.DNK712,53150,5
23.VLAŽNA UZBUNA4182850
24.VENI VIDI NAS6142747
25.SEENAN SAKIĆ71319,539,5
26.MATEKOVO7122039
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira