Svi rezultati · Teachers

Teachers #60

četvrtak, 19.12.2024. · 21 ekipa

Rezultati
Prosjek 54,3 · najbolji krug: 3. krug · NAJTE KAJ ZAMERITI 40
2.ŠANKERI + DNK80,5
1.NAJTE KAJ ZAMERITI88
3.TRUT MOZGOVA72,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.NAJTE KAJ ZAMERITI15284088
2.ŠANKERI + DNK172038,580,5
3.TRUT MOZGOVA82237,572,5
4.KRALJEVIĆ MARKO14223672
5.POSTSTRUKTURALISTI15193271
5.SINN FEIN16213471
7.PELINOVA DRUŽINA14232865
8.PLITAK POTOK9242664
9.MOJNE SRAT SOKRAT10162854
10.LETEĆI10182452
10.SEENAN SAKIĆ7,51821,552
12.ČOBANI11142247
13.CURICE Z MLINCIMA5152146
14.DAR MAR109,52044,5
15.SOCIJALA9152044
16.SESTRE NEMILOSRDNICE8161443
16.SHRIMPOVI4122243
18.FURITOŠI6121836
19.SAMI U KUĆI71314,534,5
20.LUCHO1061834
21.POLUCIJSKA AKADEMIJA4111126
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira