Svi rezultati · Teachers

Teachers #62

četvrtak, 16.1.2025. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,4 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 38
2.ŠANKERI75
1.PRAZNOGLAVCI75
3.SUHI VALOVI73,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PRAZNOGLAVCI18213675
2.ŠANKERI16213875
3.SUHI VALOVI1425,53473,5
4.TRUT MOZGOVA10273673
5.ADRIĆI112533,569,5
6.CH-RETENI142232,568,5
7.TRILEMA141934,567,5
8.KLINIČKA SELA12243167
9.234513193567
10.KRTEK IV112233,566,5
11.APEROL ŠPIC121934,565,5
11.GO ŠKART111935,565,5
11.NAJTE KAJ ZAMERITI172226,565,5
14.SHRIMPOVI15143564
15.SESTRE NEMILOSRDNICE92331,563,5
16.CIGLE15212763
17.KIKIRIKI, KOŠPICE, ZANIMACIJA1317,53060,5
17.KUKAC LJUDOŽDER92229,560,5
19.SUPERSPORT RAČUN SANDRA TONALIJA8172651
20.MOJNE SRAT SOKRAT111227,550,5
21.BABA DIDU DA715,523,546
21.SEENAN SAKIĆ8102846
23.REFERADA101221,543,5
24.BRADONJE9122243
25.VLAŽNA UZBUNA872843
26.CURICE Z MLINCIMA6,5111936,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira