Svi rezultati · Teachers

Teachers #43

četvrtak, 1.8.2024. · 13 ekipa

Rezultati
Prosjek 61,7 · najbolji krug: 3. krug · NAJTE KAJ ZAMERITI 42
2.NAJTE KAJ ZAMERITI78
1.SIN JEŽINAC79
3.SUHI VALOVI76
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SIN JEŽINAC16243979
2.NAJTE KAJ ZAMERITI17194278
3.SUHI VALOVI15263576
4.NO HIT WONDERS132633,572,5
5.SPEKTAR132136,570,5
6.OD A DO Z16173669
7.ŠANKERI15182962
8.ŠARANI NA RAŠLJAMA13,5173060,5
9.GIT NO BLAME CULTURE11212557
10.ŠPEK FILEKI13,51125,550
11.EKIPA ŠTO TI STARU PIPA12171948
12.TOYOTE11112042
13.PEČENA ŠTRUDLA1621037
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira