Svi rezultati · Teachers

Teachers #42

četvrtak, 25.7.2024. · 19 ekipa

Rezultati
Prosjek 57,3 · najbolji krug: 3. krug · MUDRACI S ISTOKA 38
2.GLADIMIDOL FORTE71,5
1.JEL OVO NIJE HP KVIZ?72
3.ADRIĆI69
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.JEL OVO NIJE HP KVIZ?17213472
2.GLADIMIDOL FORTE162332,571,5
3.ADRIĆI16183569
3.RADOVAN BACA DASKE18203169
5.SUHI VALOVI162328,567,5
6.MAJMUNI15262667
7.HORAN BOGDAN16183266
8.MUDRACI S ISTOKA12153865
8.NAJTE KAJ ZAMERITI15193165
10.GIN TONIC LHOTKA14163262
11.PIJANI MERKATI1573456
12.ŠARANI NA RAŠLJAMA10143054
12.VLAHOVA EKIPA14112954
14.BRAČNE VODE14162353
14.ŠANKERI15142453
16.PEČENA ŠTRUDLA14923,546,5
17.KORNJAČE8131536
18.ADAM I EVA1051631
18.KIKI KLAUNI961631
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira