Svi rezultati · Teachers

Teachers #41

četvrtak, 18.7.2024. · 21 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,9 · najbolji krug: 3. krug · MIŠEVI 45
2.PABLO80,5
1.SUHI VALOVI81,5
3.IMALA JE LIJEPU RUPICU NA BRADI77,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SUHI VALOVI12,5254481,5
2.PABLO14,5283880,5
3.IMALA JE LIJEPU RUPICU NA BRADI12,5234277,5
4.MIŠEVI11,5194575,5
5.NAJTE KAJ ZAMERITI(I.K.)12263674
6.ŽIVOT NA VLAZI11243671
7.ŠARANI NA RAŠLJAMA10243569
8.CICI MICI111934,564,5
9.(NE)KULTURNI10183563
9.ADRIĆI9193563
9.RADOVAN BACA DASKE12,51634,563
12.MAVRO I TETKE12,5163361,5
13.POSTSTRUKTURALISTI12143258
14.ŠANKERI9173157
15.TRZALICE DUDE LASIĆA10153055
16.MAJMUNI92024,553,5
17.ANA I KARA NJENA6163052
18.DOZA ŠEĆERA71027,544,5
19.JEDNA EKIPA7122039
20.SUPERSPORT RAČUN SANDRA TONALIJA8102038
21.DRUGA EKIPA962237
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira