Svi rezultati · Teachers

Teachers #20

četvrtak, 15.2.2024. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 50,6 · najbolji krug: 3. krug · TRILEMA 37
2.TRILEMA62,5
1.PRIRODA I DRUŠTVO68,5
3.MILOSTIVA BRAĆA61,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PRIRODA I DRUŠTVO142232,568,5
2.TRILEMA12,5133762,5
3.MILOSTIVA BRAĆA131632,561,5
4.KVIZNI PUT16133261
5.ZLOBADI14133057
6.KVIZLI MEDVJEDI131427,554,5
7.NO HIT WONDERS7,51729,554
8.(STAVI U ZAGRADU)13733,553,5
9.BADEL > PADEL13172353
9.HINESKI HIHIRIHI12142753
9.NI DA NI NE1016,526,553
12.KVEEN131227,552,5
13.MAVRO I TETKE92022,551,5
14.SUHI VALOVI1092948
15.MOJNE SRAT SOKRAT1182847
15.REDIKULI12,5925,547
15.ŠANKERI13112347
18.TONY I RATNICI10102545
19.EKIPA ZA OČEPIT10,5122244,5
20.BARTOL KADIĆ101319,542,5
21.(N)EKULTURNI6723,536,5
21.KINESKI ZID51021,536,5
23.DUO PEGLA5131735
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira