Svi rezultati · Teachers

Teachers #19

četvrtak, 8.2.2024. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 50,3 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 35,5
2.PTICA DODO65
1.VINSKE MUŠICE65,5
3.ŠANKERI64
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.VINSKE MUŠICE161930,565,5
2.PTICA DODO10213465
3.ŠANKERI14,51435,564
4.KVIZNI PUT11242863
4.PUBQUEEF10242963
6.SESTRE NEMILOSRDNICE102032,562,5
7.TRILEMA7,5193561,5
8.PLITAK POTOK6,5193459,5
9.MAVRO I TETKE9163459
10.(STAVI U ZAGRADU)10,51828,557
11.RETROSEKSUALCI72128,556,5
12.NAJKRUĆA KARIKA893552
13.(N)EKULTURNI71628,551,5
14.KINESKI ZID71527,549,5
15.PATULJASTI SLON8,5142547,5
16.SUHI VALOVI9132547
17.REDIKULI8152346
18.ODMETNICE7,5122241,5
18.PRAVI NAGLASAK5,5152141,5
20.KONČERTO1,5201940,5
21.SVI NAS SE BOJE I LAKOVI3,5132339,5
21.TOMICA I PRIJATELJI51321,539,5
23.ZATIŠJE PRED TUKU781934
24.NEMOĆNA GOMILICA572032
25.4PAC36918
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira