Svi rezultati · Teachers

Teachers #18

četvrtak, 1.2.2024. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 51,8 · najbolji krug: 3. krug · MAVRO I TETKE 37,5
2.PTICA DODO71,5
1.MAVRO I TETKE73
3.KVIZNI PUT69,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.MAVRO I TETKE1322,537,573
2.PTICA DODO142433,571,5
3.KVIZNI PUT122532,569,5
3.NO HIT WONDERS131937,569,5
5.TRILEMA122234,568,5
6.(STAVI U ZAGRADU)10203262
7.NADRAŽEN ZEČIĆ CK1015,53358,5
8.SESTRE NEMILOSRDNICE11163158
8.HINESKI HIHIRIHI13162958
10.SUHI VALOVI8183157
11.MOJNE SRAT SOKRAT121331,556,5
11.ZLOBADI101729,556,5
13.CICI MICI917,529,556
14.MUDRACI S ISTOKA10143256
15.ŠANKERI15152555
16.REDIKULI11102950
17.CAR CORE11152349
18.KINESKI ZID8172247
19.CHOGAN10102444
20.BROZTITUTKE81421,543,5
21.(N)EKULTURNI91023,542,5
22.NO BRAINERS811,518,538
23.PAŠANCI I PADOBRANCI9139,531,5
24.MMB7221,530,5
25.4PAC771428
26.THINK N DRINK47718
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira