Svi rezultati · Teachers

Teachers #21

četvrtak, 22.2.2024. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 50 · najbolji krug: 3. krug · MAVRO I TETKE 35,5
2.PROJEKTANTI63
1.TRILEMA63,1
3.MAVRO I TETKE62,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRILEMA112131,163,1
2.PROJEKTANTI10,52230,563
3.MAVRO I TETKE131435,562,5
4.CHARLIJEVI ANĐELI12173362
5.ŠTOK I VJEVERICA111832,561,5
6.KVIZNI PUT9,51830,558
7.KVIZLI MEDVJEDI141924,557,5
8.VENI VIDI NAS12182757
9.NO HIT WONDERS101629,555,5
10.SESTRE NEMILOSRDNICE12162553
11.CICI MICI111328,552,5
12.RETROSEKSIALCI10,593251,5
13.MALCI NEZNALCI7,51033,551
14.SUHI VALOVI81527,550,5
15.(STAVI U ZAGRADU)7122746
16.ŠANKERI10926,545,5
17.SVI NAS SE BOJE I LAKOVI71224,543,5
18.VJEČITI STUDENTI9122142
19.KINESKI ZID71123,541,5
20.REDIKULI10820,538,5
21.TOMICA I PRIJATELJI752638
22.ŠPEK FILEKI7111937
23.RIVA3527,535,5
24.EKIPA ZA OČEPIT31318,534,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira