Svi rezultati · Teachers

Teachers #146

četvrtak, 1.10.2026. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 54,4 · najbolji krug: 3. krug · TRADICIONALNO NEUGODNI 33
2.TRADICIONALNO NEUGODNI73
1.TRUT MOZGOVA80,5
3.ADRIĆI70,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRUT MOZGOVA24,5253180,5
2.TRADICIONALNO NEUGODNI22183373
3.ADRIĆI19,5222970,5
4.ŠANKERI13253270
5.GOSSIP GIRLS17,522,52666
5.WOBBLY TABLE18192966
7.FRUTTI DI MARE I KATE15,5193165,5
7.MUJCEK CIFRASTI20,5182765,5
9.BRLEK & SONS21152864
10.DUŠEK ZA PLAŽU21162259
11.TERENSKA NASTAVA152022,557,5
12.GABAGOOL21162057
13.BUENOS KARIJES15,5172052,5
14.2 PAMETNE I 3 LIJEVE15,51521,552
15.ZVONI MI18,5151851,5
16.MIOCIROZA MOZGA159,52347,5
17.VINSKA MUŠICA13,510,52145
18.GOONS 'N' ROSES11112244
19.JUŽNJACI141316,543,5
20.KRIVI ODGOVOR14141543
21.BEER PRESSURE11,5112042,5
22.BATJE MLADOG WERTHERA10131639
22.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA1092039
24.PRAZAN PJAT149,51538,5
25.MI8,5612,527
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira