Svi rezultati · Teachers

Teachers #145

četvrtak, 24.9.2026. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 60 · najbolji krug: 3. krug · ADRIĆI 38
2.KURVI ET ORGI80
1.ADRIĆI81,5
3.ŠANKERI77,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ADRIĆI18,5253881,5
2.KURVI ET ORGI18243880
3.ŠANKERI17,5253577,5
4.DUŠEK ZA PLAŽU18203472
5.TRUT MOZGOVA17,5233171,5
6.BRLEK & SONS17222867
6.VINSKA MUŠICA19,51928,567
8.GOSSIP GIRLS162129,566,5
8.TERENSKA NASTAVA17,5202966,5
10.NAJTE KAJ ZAMERITI16,5183064,5
11.TRADICIONALNO NEUGODNI12163664
12.ĆAĆA PO VRAĆA15143261
13.FRUTTI DI MARE I KATE16,517,52660
14.1.5 DCI1514,53059,5
15.M&M'S12,51927,559
16.DRŽAVNI ZAVOD ZA POGAĐANJE12,5152855,5
17.WOK OF SHAME1013,52952,5
18.GOODFELLAS 29,5202150,5
19.ASTRONOMSKA JEDINICA1314,51744,5
20.MIMI7152244
21.VODI ME U DISCO111319,543,5
22.ČET ČIPI TI12,51512,540
23.NEJMA9,510,51131
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira