Svi rezultati · Teachers

Teachers #144

četvrtak, 17.9.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 58,1 · najbolji krug: 3. krug · ADRIĆI 37
2.BRLEK & SONS73,5
1.ADRIĆI77
3.WOBBLY TABLE70
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ADRIĆI20,519,53777
2.BRLEK & SONS19,518,535,573,5
3.WOBBLY TABLE20153570
4.TRADICIONALNO NEUGODNI20203070
5.TRUT MOZGOVA17173569
6.FRUTTI DI MARE I KATE2216,529,568
7.MUJCEK CIFRASTI2115,53066,5
8.GABAGOOL21143065
8.NAJTE KAJ ZAMERITI18123565
10.GOSSIP GIRLS191626,561,5
11.CURICE Z MLINCIMA20,51128,560
11.DUŠEK ZA PLAŽU18,513,52860
11.WOK OF SHAME17,515,52760
14.M&M'S16931,556,5
15.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA1715,523,556
15.VINSKA MUŠICA18132556
17.MALO DOBRIH GRUDI15,513,52352
18.MIOCIROZA MOZGA188,52450,5
19.BEER PRESSURE11,5828,548
20.GOONS 'N' ROSES12,5132146,5
20.ZVONI MI14,58,523,546,5
22.MEDENI191,52444,5
23.LOŠINJSKI GALEB18,54,517,540,5
24.FANTASTIC FOUR127,512,532
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira