Svi rezultati · Teachers

Teachers #143

četvrtak, 10.9.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 54,8 · najbolji krug: 3. krug · TRADICIONALNO NEUGODNI 38
2.ŠANKERI77
1.WOK OF SHAME79,5
3.TRADICIONALNO NEUGODNI73
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.WOK OF SHAME1925,53579,5
2.ŠANKERI21,52134,577
3.TRADICIONALNO NEUGODNI17183873
4.GABAGOOL16,520,53269
5.FRUTTI DI MARE I KATE171730,564,5
6.VINSKA MUŠICA17133464
7.ADRIĆI18,5123363,5
7.TRUT MOZGOVA18,514,530,563,5
9.NAJTE KAJ ZAMERITI181627,561,5
10.BROZ B4 HOS18162761
11.TERENSKA NASTAVA1911,52959,5
12.BRLEK & SONS17,512,528,558,5
13.WOBBLY TABLE19102756
14.DUŠEK ZA PLAŽU18,5122454,5
15.ZVONI MI16,511,52553
16.MALO DOBRIH GRUDI8,5152346,5
17.2 PAMETNE I 3 LIJEVE15,510,518,544,5
17.VODI ME U DISCO13,55,525,544,5
19.BEER PRESSURE12,5920,542
19.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA182,521,542
21.KVIZNOGUD12,511,51741
22.CURICE Z MLINCIMA1092039
23.NEPUŠAČI14,531532,5
24.DAMIR BENDŽO9,5014,524
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira