Svi rezultati · Teachers

Teachers #147

četvrtak, 8.10.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 59,1 · najbolji krug: 3. krug · NAJTE KAJ ZAMERITI 34
2.TRUT MOZGOVA79,5
1.ADRIĆI80,5
3.NAJTE KAJ ZAMERITI75,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ADRIĆI21,5273280,5
2.TRUT MOZGOVA2026,53379,5
3.NAJTE KAJ ZAMERITI18,5233475,5
4.DUŠEK ZA PLAŽU212227,570,5
5.WOBBLY TABLE17,522,52868
6.MAJMUNI2022,52466,5
7.KVIZAŠ HADERACH1821,525,565
8.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA15,521,526,563,5
9.WOK OF SHAME2015,52762,5
10.GABAGOOL171529,561,5
11.MUJCEK CIFRASTI14,52026,561
12.KVIZANTROPI13,522,52359
13.FRUTTI DI MARE I KATE17,5162558,5
14.BRLEK & SONS14152857
14.MALO DOBRIH GRUDI14192457
16.BUENOS KARIJES13,5172555,5
17.MIOCIROZA MOZGA11,514,52955
18.2 PAMETNE I 3 LIJEVE14,5142553,5
19.VODI ME U DISCO14,510,52651
20.DEANKO TIGAR1614,51848,5
21.VINSKA MUŠICA12152047
22.ZVONI MI1211,52245,5
23.BEER PRESSURE914,51740,5
24.KRIVI ODGOVOR136,51837,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira