Svi rezultati · Teachers

Teachers #138

četvrtak, 6.8.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 49,3 · najbolji krug: 3. krug · NAJTE KAJ ZAMERITI 36
2.NAJTE KAJ ZAMERITI71
1.LEPI BRENO74,5
3.ISTOČNO OD JAJA69,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.LEPI BRENO1722,53574,5
2.NAJTE KAJ ZAMERITI19163671
3.ISTOČNO OD JAJA1819,53269,5
4.KURVI ET ORGI2016,53268,5
5.TRUT MOZGOVA15213066
6.FRUTTI DI MARE I KATE1513,53260,5
7.ŠPEK & SLANINA14162959
8.KYLIAN ČEVAPE12152855
8.DUŠEK ZA PLAŽU12152855
10.SESTRE NEMILOSRDNICE1314,52249,5
11.TRADICIONALNO NEUGODNI9162449
12.ŽUTI METEOALARM813,52344,5
13.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA1482244
13.PROJEKTANTI9142144
15.GABAGOOL1612,51442,5
16.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA128,521,542
17.CURICE Z MLINCIMA814,51840,5
17.ZVONI MI138,51940,5
19.GOONS 'N' ROSES15420,539,5
20.ANTIBIT8101937
21.TNT68,52236,5
22.ERROR 4041171634
23.PODLE PUDLE86,518,533
24.DIBIDUS128727
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira