Svi rezultati · Teachers

Teachers #137

četvrtak, 30.7.2026. · 20 ekipa

Rezultati
Prosjek 37,8 · najbolji krug: 3. krug · TRUT MOZGOVA 32
2.TRUT MOZGOVA55
1.POPOCATEPIJETLI57
3.NAJTE KAJ ZAMERITI52,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.POPOCATEPIJETLI19,512,52557
2.TRUT MOZGOVA13103255
3.NAJTE KAJ ZAMERITI1415,52352,5
4.TRADICIONALNO NEUGODNI14,510,52651
5.FRUTTI DI MARE I KATE1292748
6.WOK OF SHAME141221,547,5
7.ŠPEK I SLANINA1811,51746,5
8.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA14,592043,5
8.NIKAM ME NE VODIŠ810,52543,5
10.DUŠEK ZA PLAŽU1192141
11.MAZOHISTI147,51839,5
12.BEER PRESSURE1091837
13.GOONS N ROSES1710,5936,5
14.GOGI I ŽOHARI581831
15.CURICE Z MLINCIMA69,51530,5
16.MODIFICIRANI FLANCI6610,522,5
17.DNK78722
18.ANDIMION110,5718,5
19.SOMERZBI37,5616,5
20.KRC JE BREND421016
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira