Svi rezultati · Teachers

Teachers #136

četvrtak, 23.7.2026. · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 49,8 · najbolji krug: 3. krug · FRUTTI DI MARE I KATE 36,5
2.ADRIĆI74
1.TRUT MOZGOVA74
3.FRUTTI DI MARE I KATE70,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRUT MOZGOVA1822,533,574
2.ADRIĆI18223474
3.FRUTTI DI MARE I KATE171736,570,5
4.POPOCATEPIJETLI18192966
5.NAJTE KAJ ZAMERITI18132960
6.TRADICIONALNO NEUGODNI101435,559,5
7.GOSSIP GIRLS1311,530,555
8.LEBOBER ĐEJMS17730,554,5
9.DUŠEK ZA PLAŽU1213,528,554
9.ŠPEK I SLANINA14142654
11.WOK OF SHAME131327,553,5
12.DRINK TEAM1411,52752,5
13.KRIVI ODGOVOR111524,550,5
14.B21582750
15.DEANKO TIGAR716,51740,5
16.MODIFICIRANI FLANCI154,51736,5
16.ZVONI MI14715,536,5
18.G2106,519,536
19.BEBE ŠVABE1061935
20.LES MISERABLES1061430
21.MORA NETKO BIT ZADNJI134,51128,5
22.GOONS N ROSES821424
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira