Svi rezultati · Teachers

Teachers #130

četvrtak, 11.6.2026. · 21 ekipa

Rezultati
Prosjek 50,1 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 37,5
2.TRUT MOZGOVA78,5
1.ŠANKERI81,5
3.TRADICIONALNO NEUGODNI77
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI212337,581,5
2.TRUT MOZGOVA222333,578,5
3.TRADICIONALNO NEUGODNI21193777
4.BRLEK & SONS16182761
5.WOK OF SHAME181525,558,5
6.VINSKA MUŠICA181424,556,5
7.FRUTTI DI MARE I KATE11162956
8.DUŠEK ZA PLAŽU17102855
9.DEMENCIJA GIRLS17152153
9.ZVONI MI17102653
11.TERENSKA NASTAVA9162752
11.NAJTE KAJ ZAMERITI17142152
13.GOGH RANGERS8152750
14.MALO DOBRIH GRUDI81522,545,5
15.NAUK I NAUČNICI11101839
16.KRIVI ODGOVOR971935
17.DEANKO TIGAR137,513,534
18.VODI ME U DISCO642232
19.POMIJEŠANCI681529
20.G26713,526,5
20.GOONS 'N' ROSES12410,526,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira