Svi rezultati · Teachers

Teachers #131

četvrtak, 18.6.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 49,3 · najbolji krug: 3. krug · NAJTE KAJ ZAMERITI 35
2.ŠANKERI69,5
1.NAJTE KAJ ZAMERITI72,5
3.BRLEK & SONS62,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.NAJTE KAJ ZAMERITI1621,53572,5
2.ŠANKERI182328,569,5
3.BRLEK & SONS2016,52662,5
4.KNUAHCENICCA14,5232259,5
5.TERENSKA NASTAVA21182059
6.VINSKA MUŠICA2013,52558,5
7.TRUT MOZGOVA12182858
8.TRADICIONALNO NEUGODNI1611,52956,5
9.GOSSIP GIRLS1215,52855,5
10.DUŠEK ZA PLAŽU151820,553,5
10.MAGICOV JOHNSON121625,553,5
12.VODI ME U DISCO12142450
13.MALO DOBRIH GRUDI13171949
14.SOKOLOVI151419,548,5
15.WOK OF SHAME1415,518,548
16.GENERACIJSKSI JAZ I BIJEDA13151947
17.GABAGOOL1116,517,545
18.ARHAIČNI ANĐELI12,512,51641
19.CURICE Z MLINCIMA814,516,539
19.KRIVI ODGOVOR13131339
21.NAUK I NAUČNICI11111133
22.NIETZSCHE VEZE98,51532,5
22.ZVONI MI71411,532,5
24.PREKASNO ZA ODUSTAT65,58,520
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira