Svi rezultati · Teachers

Teachers #129

četvrtak, 4.6.2026. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 50,7 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 34
2.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA67,5
1.ŠANKERI77
3.GOONS 'N' ROSES66,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI16273477
2.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA1721,52967,5
3.GOONS 'N' ROSES1223,53166,5
4.GOGH RANGERS16183266
5.NAJTE KAJ ZAMERITI1616,53163,5
5.SVJEŽE MLIJEKO192123,563,5
7.KVIZESPRESSO17153163
8.SOKOLOVI1115,52955,5
9.MALO DOBRIH GRUDI12,5202254,5
10.MAGICOV JOHNSON151421,550,5
11.MIOCIROZA MOZGA1210,527,550
12.WOK OF SHAME1210,52749,5
13.KRIVI ODGOVOR121223,547,5
14.VINSKA MUŠICA1310,523,547
15.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA169,52146,5
15.LOS HOMBRES DEL FUEGO131023,546,5
17.ODORJAN, JA I PRIJATELJICE911,52444,5
18.BEER PRESSURE111020,541,5
19.POMIJEŠANCI9111939
19.TOMISLAV BALENTOVIĆ13121439
21.NETKO MORA BIT ZADNJI8915,532,5
22.VELIKI ENIS2141228
23.SMISLIT ĆEMO KAD DOĐEMO3717,527,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira