Svi rezultati · Teachers

Teachers #128

četvrtak, 28.5.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 52,9 · najbolji krug: 3. krug · KURVI ET ORGI 38,5
2.ADRIĆI75,5
1.KURVI ET ORGI83,5
3.KVIZANTROPI74,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KURVI ET ORGI192638,583,5
2.ADRIĆI1621,53875,5
3.KVIZANTROPI2022,53274,5
4.TRUT MOZGOVA1921,53070,5
5.TRADICIONALNO NEUGODNI16272568
6.BRLEK & SONS141930,563,5
7.NAJTE KAJ ZAMERITI18,515,52761
8.FRUTTI DI MARE I KATE16,521,522,560,5
9.GABAGOOL181525,558,5
10.GOSSIP GIRLS141824,556,5
10.WOK OF SHAME16,5122856,5
12.ANTIBIT141425,553,5
13.RUŽIRI16,51619,552
14.VINSKA MUŠICA15161647
15.BEER PRESSURE151021,546,5
16.KRIVI ODGOVOR8171944
16.ZVONI MI179,517,544
18.MALO DOBRIH GRUDI1510,51843,5
19.VODI ME U DISCO1112,51841,5
20.CURICE Z MLINCIMA10,5121436,5
20.GOONS 'N' ROSES13716,536,5
20.ONE PIZ8,572136,5
23.POMIJEŠANCI1391133
24.PREKASNO ZA ODUSTAT107,5926,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira